Java Script ze stránky - www.jaknaweb.com
__________________________________
V Kysuckej knižnici sa dňa 30.11.2010 konala vernisáž medzinárodnej výtvarnej súťaže ,,Nakresli si Betlehem." Do súťaže sa zapojili i žiaci našej triedy. Cenu za výtvarný prejav si odniesli žiaci: Samko Šulo, Viki Poliaková a Sabínka Bergerová.
__________________________________
Žiaci našej triedy sa zapojili do výtvarnej súťaže ,,Zvony, zvonky, zvončeky," ktorú usporiadalo Kysucké múzeum v Čadci a bola súčasťou medzinárodnej výstavy pod názvom ,,Betlehem - dom chleba." Z 308 výtvarných prác vybrala odborná porota 10, ktoré boli z jej pohľadu najprecíznejšie a najzaujímavejšie vytvorené citom a detskou fantáziou. Medzi ocenenými boli i žiaci našej triedy - Jozef Haluška a Erik Gužík. Vernisáž sa konala 10.12.2010
__________________________________
Dňa 10.12.2010 sa v Dome kultúry v Čadci konala vernisáž výtvarných prác pod názvom ,,Vianoce a deti." I do tejto súťaže sa žiaci našej triedy zapojili. Ocenené boli práce Eriky Hrnkovej a Klaudii Kasoniovej.
__________________________________
Dňa 15.12.2010 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Pytagoriády. Jej úspešní riešitelia sú: Branislav Benko, Samuel Šulo, Soňa Sekerková, Sabína Bergerová, Viktória Poliaková a postupujú do okresného kola.
__________________________________
Žiaci našej triedy sa zapojili do výtvarnej súťaže " Ilustruj si svoju knihu", ktorú organizovala Kysucká knižnica v Čadci. Na vernisáži, konanej dňa 11.2.2011, si ocenenie za pekné výtvarné práce prevzali: Sabína Bergerová, Lucia Prachniarová, Samuel Šulo a Klaudia Kasoniová.
__________________________________
Dňa 21.2.2011 sa uskutočnilo školské kolo v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. V prednese prózy sa na 1.mieste umiestnila Soňa Sekerková. Úspešná bola i Klaudia Kasoniová, ktorá skončila na 1.mieste v prednese poézie. Výherkyne nás budú reprezentovať na spádovom kole Hviezdoslavovho Kubína.
__________________________________
Dňa 23.2.2011 sa konala spádová súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy. V 1. kategórii Klaudia Kasoniová obsadila pekné tretie miesto.
__________________________________
Okresné kolo recitačnej súťaže Rozprávkové vretienko sa konalo 29.marca 2011 v Kysuckej knižnici v Čadci. V 1.kategórii reprezentoval našu školu Erik Gužík. Interpretácia rozprávky v jeho podaní bola pekným zážitkom a porota ho ocenila 2.miestom.
__________________________________
18.4.2011 si v obvodovom kole Pytagoriády zmeralo svoje sily 131 štvrtákov, ktorí postúpili z kôl školských. V kole obvodovom úspešne skončilo 24 súťažiacich, medzi nimi i Sabínka Bergerová a Samko Šulo, ktorý správne vyriešil najviac príkladov.
__________________________________
Žiaci našej triedy sa v marci zapojili do celorepublikovej výtvarnej súťaže na tému: Záhradka, akú by som chcel mať, ktorú vyhlásil SSZ. Komisia v zložení akademického maliara Miroslava Cipára, akademickej maliarky Eriky Gregušovej a učiteľky MŠ Marcely Nemčekovej ocenila najkrajšie výtvarné práce, medzi ktorými boli i práce Soni Sekerkovej a Samuela Šulu.
__________________________________
Do projektu Matka Zem sa zapojila i naša trieda. Nacvičila a spolužiakom zahrala divadelnú hru Lesné kráľovstvo, zameranú na ochranu lesov. Cenu za výtvarnú prácu na tému Matka Zem dostal Samko Šulo.
__________________________________
Z príležitosti MDD sa deti našej triedy zapojili do kreslenia rozprávkovej cesty kriedami na betón. (od fontány do knižnice) Túto peknú akciu pre žiakov čadčianskych škôl pripravila Kysucká knižnica v Čadci. Najkrajšie práce boli ocenené. Z našej triedy si ceny za pekné výtvarné diela odniesli: Darinka Kekelyová, Erika Hrnková, Lucia Prachniarová, Klaudia Kasoniová a Viktória Poliaková.
__________________________________
V máji sa naša trieda zapojila do celorepublikovej súťaže Twister výtvarná akadémia. Za výtvarnú prácu Továreň na Twister (návrh na billboard) jej 14.6.2011 odborná porota udelila 2. miesto: relaxačná zóna do triedy (1x sedací vak, 2x kocka na sedenie, 4x gymnastická lopta), zmrzlina pre všetkých žiakov a učiteľov školy, propagačné predmety Twister pre všetkých žiakov triedy.

Hviezdoslavov Kubín

/album/fotogalerie-nase-uspechy/diplom1-jpg/